Talentenactie; zij doen mee, u ook?

Nieuws

woensdag 5 december 2018De talentenactie van Kerk in Actie, die op de Landelijke Diaconale Dag werd gelanceerd, heeft een enthousiaste start gemaakt. Diaken Froukje Brevoord uit Wijhe ging meteen aan de slag en kocht chocolademunten van haar talent.

Alle aanwezigen op de Landelijke Diaconale Dag kregen na afloop een talentenkaart van 1, 2 of 5 euro mee, als link naar het verhaal in Matteüs 25. Ze werden gevraagd om dit talent te vermeerderen en om meer kaarten te bestellen om er een actie van de hele gemeente van te maken.

¨Een mede-diaken en ik hebben met ons talent (1 euro) chocolademunten gekocht en die na afloop van de kerkdienst verkocht¨ vertelt Froukje. Het idee was: ‘Met gelijke munt terugbetalen’, maar meer geven mocht natuurlijk ook. We hebben € 87,50 opgehaald voor de kerstcampagne ´Geef licht aan kinderen in de knel´ van Kerk in Actie.

Met de talentenactie kunnen gemeenten in actie komen voor deze campagne of voor andere projecten van Kerk in Actie. Linda Westland uit Zaamslag bestelde talentenkaarten voor de jongeren van de nieuwe jeugdclub in haar gemeente. “Ze zijn er enthousiast mee aan de slag gegaan”, zegt ze.

Peter Wildschut uit Woudenberg vindt de talentenactie een leuke, nieuwe manier om in actie te komen. ¨Ik denk dat het onze gemeenteleden zal verrassen. Door een competitie-element in de actie aan te brengen, verwacht ik veel deelnemers, vooral jongeren. We zijn erg benieuwd. Onze jongerenwerker is enthousiast!¨

Doe ook mee! Bestel de talentenkaarten op kerkinactie.nl/talentenactie en download hier ook een handig stappenplan om direct met uw gemeente aan de slag te gaan.

 

www.kerkinactie.nl maakt gebruik van cookies.
De website van Kerk in Actie gebruikt cookies van Google Analytics om de eigen kwaliteit te verbeteren. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube of Twitter; deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen. Lees meer over ons cookiebeleid.