We staan te popelen!

Blog

dinsdag 15 oktober 2019Na twee gezamenlijke voorbereidingsdagen en heel veel individuele voorbereiding staan we aan de vooravond van een prachtige en indrukwekkende reis naar Rwanda.

Rwanda, het land van duizend heuvels. Dat alleen al moet prachtig zijn. En een reis die in Rwanda start bij het Genocide Memorial Museum kan niet anders dan indrukwekkend zijn. Ik krijg er nu al een brok van in mijn keel.

Wat mij misschien nog wel meer ontroerd, is de betrokkenheid van alle mijn Friese reisgenoten. Of het nu diakenen, ZWO’ers, voorzitters, ‘gewone’ gemeenteleden of predikanten zijn, allemaal nemen ze hun hele gemeente op sleeptouw. Wat een geweldige steun in de rug!

We gaan niet alleen voor onszelf op reis. We nemen onze gemeenteleden mee in ons kielzog. Ook voor hen gaan we op reis om de wereld van ver weg iets dichterbij te brengen. We gaan delen van wat wij tijdens onze reis gaan leren van onze partners.

Reist u met ons mee?

 

 

We staan te popelen! in beeld

scroll of swipe door foto's en videomateriaal

www.kerkinactie.nl maakt gebruik van cookies.
De website van Kerk in Actie gebruikt cookies van Google Analytics om de eigen kwaliteit te verbeteren. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube of Twitter; deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen. Lees meer over ons cookiebeleid.